Najhorší muži majú vždy najlepšie ženy ?

Autor: Dominika Struharňanská | 12.11.2011 o 9:57 | (upravené 12.11.2011 o 10:11) Karma článku: 4,55 | Prečítané:  1371x

Nebudeme sa hrať, že je to pravidlom. Že obyčajné vzťahy neexistujú. Že je všetko ako z filmu. Ale napriek tomu sa aj v našom okolí vyskytujú páry, nad ktorými sa vznáša tichý otáznik: ,,Prečo práve oni dvaja???" My ženy to už máme v sebe chtiac-nechtiac zakódované. Podvedome sa obzeráme za cieľavedomými, dobre zabezpečenými a odolnými chlapmi, aby sme u nich našli ochranné krídla a istotu do budúcna.

O čo sa usilujú všetky tieto dámy, je zmeniť ho. Oni chcú byť tou, ktorá ho ,,dostala". No v reáli to funguje vačšinou naopak. Bohužiaľ. U tých najlepšie finančne zabezpečených, s najväčším podielom čistej svalovej hmoty, s peknými očami a dobrým štýlom obliekania, stihlo sebavedomie preraziť do takej miery, že nadobudnú pocit, že do života nepotrebujú nikoho ďalšieho, dokonca ani ženu! Teda nie na stálo.

95% žien, ktoré si naďalej myslia, že to dokážu sú poriadne naivky. Títo muži  totiž neocenia ani výnimočnú babu, ktorá skutočne dobre vyzerá, má v hlave a je použiteľná do všetkých oblastí. Sú zaujatí len sebou, čiže nemajú čas si ju všimnúť.

Na druhej strane je pravda, že tie ženy nemôžu od začiatku vedieť, či náhodou nepatria do zvyšných 5%. Čo ak by náhodou boli jednou z tých, ktorým sa to podarilo? 5 zo 100 nie je málo. S oslepujúcim pocitom zamilovanosti je to ešte aj veľa !:D Otázkou je, ako to dosiahnúť, keď vlastne všetko naznačuje tomu, že žena sa môže snažiť koľko chce, musí si to uvedomiť chlap, čo je takmer nemožné. Jedno je však isté. Zlo plodí len ďalšie zlo. Znova slepá ulička. Ak si dáma myslí, že sa chlapec uvedomí, ak naňho použije jeho zbrane, je na omyle. A pokiaľ mu ukáže len svoju povrchnú stránku, zahrá to na fakt, že nepotrebuje vo vzťahu city, bude sa ho snažiť vyprovokovať  flirtovaním v spoločnosti s každým druhým, dosiahne len to, že sa mu zhusí. On sám si uvedomuje, aký je a nepotrebuje mať ešte svoju kópiu. On potrebuje stretnúť ženu, ktorá mu vyrazí dych tým, aká je iná, odlišná, z iného sveta. Bez pretvárky, bez ostychu, so všetkou prirodzenou prirodzenosťou, so svojím šarmom, intelektom a sebavedomím mu dokáže obrátiť život naruby.  Urvičiek môže mať mnoho, taká je len jedna. Ostatné idú po ňom od prvého okamihu, ona mu však ukazuje, že bez neho zvláda všetko. Hociktorá sa mu doplazí, ona má zdravú ženskú hrdosť.

Celé je to vlastne smutná téma a začarovaný kruh. Ak by sme sa riadili heslom, že pravá láska má byť tá protirozumová a nezáležalo by nám na tom, ako dlho bude trvať, striedali by sa nám v živote len chvíle šialených motýlikov v podbrušku  a mesiace preplakaných nocí. Ak by sme už po toľkých ubolených rokoch chceli zmenu, s radosťou by sme privítali normálneho, rodinne založeného, veselého muža. Motýliky by ale neboli. Bolo by menej sĺz. Možno žiadne.

V živote som naučená za všetko bojovať. Poznám dámy, ktorým sa to to podarilo. Chlap sa od základov zmenil. Zmenil postoj k ženám, k rodine, k vernosti a bol ochotný pre svoju kočku spraviť čokoľvek.  Konkrétne kamarátka z hlavného mesta. Aká  je kočka, taká je skromná. Ako je obletovaná opačným pohlavím, tak šikovná je. V živote som ju nepočula zanadávať. V dave je neprehliadnuteľná, otáčajú sa za ňou aj ženy! Ebenové dlhé lesklé vlasy a mačičkovské oči. Ide o to, čo z nej vyžaruje, o jej úsmev...Teraz je už piaty rok s chlapom, ktorý sa nevedel zmestiť do kože. Z 23 žien, ktoré prestriedal, si nevážil ani jednu. Ani jednej nebol verný. Vravíte si, že tu nie je záruka, že nepodvádza kamošku. Máme to overené. Nepodvádza :)

Ak by nastala situácia, že muž sa zmení kvôli žene a ženu by to omrzelo, dotyčný by dostal škaredý úder pod pás. Možno to má za to, ako sa správal pred tým. Nech si to skúsi obrátene. Ale myslím, že by to bolo naposledy. Chlapi sa vedia poučiť skôr ako dámy, preto je dosť pravdepodobné, že by prestal veriť na pravú lásku a navždy by sa vrátil  k starému spôsobu života...

A keď  vidím, že to funguje, viem, že sa to dá. Ale ,pánboh, pomáhaj! Nechcem tu vkladať svoj osobný postoj, podľa mňa v živote treba prejsť veľmi veľa vecami a ženy, ktoré sa rozhodli usadiť kvôli rozumu a nie šialenej túžbe, vedia prečo tak spravili. Ale ten pocit chvenia žalúdku, straty rozumu  kvôli ,,nebezpečnému" chlapovi, by som priala každej, nech si tým prejde a tie rozumnejšie sa poučia hneď, niektoré až neskôr, šťastne sa vydajú a nám tu ostane len...pár bojovníčok za lepšie zajtrajšky a pár tých zlých nepolapiteľných chlapov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská chce, aby polícia vysvetľovala, prečo nekoná. Poslanci váhajú

Ak vyšetrovatelia či prokuratúra podrobnosti nepovedia, musia to zdôvodniť. Mimovládne organizácie možnosť odmietnutia znepokojila.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im miestne kšefty

Predseda miestneho klubu vyjadril svoju nespokojnosť, no s ohlasom v strane sa nestretol.

KOMENTÁRE

Zlomí sa charakter Mosta aj pri infozákone?

Žitňanská môže mať s presadením návrhu problém.


Už ste čítali?